Hajós Imre László (1905-1977): Fekvő női akt. Olaj, karton, jelzés nél... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/25/kategorien~Kunst-Dokumente/Gemalde-und-Grafiken~9759/Hajos-Imre-Laszlo-1905-1977-Fekvo-noi-akt-Olaj-karton-jelzes-nelkul-keretben--65C39795~II1350416
1350416
10014
25
110000
Rufpreis:
110 000 HUF 297,30 EUR , 323,53 USD
Beschreibung: Hajós Imre László (1905-1977): Fekvő női akt. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 65×95 cm
: vörös_iván