Argenti Döme: Különféle betegségek hasonszenvi (homoeopathiai) gyógyítása, kezdő h. orvosok művelt nemorvosok használatára és Hahnemann életrajza. 4. bőv. kiadás.
Pesten, 1862. Beimel J. és Kozma Vazul. VIII. 675 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben. Enyhén kopott sarkok.