Abafi Aigner Lajos Magyarország lepkéi Tekintettel Európa többi országainak lepke-faunájára Bp. 1907. Athenaeum. VI, XXXII, 137 l. 51 t. (ebből 50 színes kromolitográfia) (Természettudományi könyvkiadó vállalat LXXVII köt.) Kiadói, festett, illusztrált egészvászon kötésben. Szép állapotban.