Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Bp. é.n. Műemlékek Orsz. Biz. - Magyar Könyvbarátok. (Kir. Magy. Egyetemi Nyomda) 243 p. A 41-176. oldalig képanyag (307 kép) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Gerince kissé kopottas, egyébként jó állapotú.