12017.
24. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Számos fényképpel, leírásokkal. Kissé kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.