Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 61

Amerikai Egyesült Államok 1976. A függetlenség 200. évfordulója - Albany Város és Megye / Philip Schuyler 1775-1783 bronz emlékérem (37mm) T:XF USA 1976. 200th anniversary of the independence - City & County of Albany / Philip Schuyler 1775-1783 bronze medallion (37mm) C:XF
33167.

Rufpreis:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok ~1980. Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában ezüstözött fém emlékérem (62mm) fatáblán (177x255mm), elismerő fém táblával (127x101mm) T:AU USA 1988. Evangelical Lutheran Church in America silver plated metal commemorative medallion (62mm) on wooden table (177x255mm), with appreciative metal table (127x101mm) C:AU
33168.

Amerikai Egyesült Államok ~1980. "Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában" ezüstözött fém emlékérem (62mm) fatáblán (177x255mm), elismerő fém táblával (127x101mm) T:AU USA 1988. "Evangelical Lutheran Church in America" silver plated metal commemorative medallion (62mm) on wooden table (177x255mm), with appreciative metal table (127x101mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Amerikai Filatéliai Társaság / Barátság bélyegeken keresztül ezüstpatinázott bronz érdemérem Aladar Szepes nevére gravírozva (57mm) T:AU USA ND Americans Society of Philatelic / Friendship Thru Stamps silver patinated bronze medallion engraved for Aladar Szepes (57mm) C:AU
33169.

Amerikai Egyesült Államok DN "Amerikai Filatéliai Társaság / Barátság bélyegeken keresztül" ezüstpatinázott bronz érdemérem "Aladar Szepes" nevére gravírozva (57mm) T:AU USA ND "Americans Society of Philatelic / Friendship Thru Stamps" silver patinated bronze medallion engraved for "Aladar Szepes" (57mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Védelmi Orientációs Konferenciai Egyesület (DOCA) bronz emlékérem, peremén Blackinton gyártói jelzéssel (76mm) T:AU USA ND Defense Orientation Conference Association (DOCA) bronze commemorative medallion with Blackinton makers mark on the edge (76mm) C:AU
33170.

Amerikai Egyesült Államok DN "Védelmi Orientációs Konferenciai Egyesület (DOCA)" bronz emlékérem, peremén "Blackinton" gyártói jelzéssel (76mm) T:AU USA ND "Defense Orientation Conference Association (DOCA)" bronze commemorative medallion with "Blackinton" makers mark on the edge (76mm) C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF
33171.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ausztria 1856. A német természettudósok és orvosok XXXII. közgyűlése, Bécs városa, MDCCCLVI kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.: Karl Radnitzky (69mm) T:AU patina, apró ph. Austria 1856. Der XXXII Versammlung Deutscher Naturforscher und Ärzte die Stadt Wien - MDCCCLVI (The XXXII Assembly of German Natural Scientists and Physicians the City of Vienna, MDCCCLVI) double-sided bronze medallion in case. Sign.: Carl Radnitzky (69mm) C:AU patina, small edge error
33172.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Ausztria 1872. Ferenc József / Világkiállítás, Bécs bronz emlékérem. Szign.: A.S. (Anton Scharff) (33mm) T:F lyukasztva, patina, ph Austria 1872. Franz Joseph / World Exhibition, Wien bronze commemorative medallion. Sign.: A.S. (Anton Scharff) (33mm) C:F holed, patina, edge error
33173.

Ausztria 1872. "Ferenc József / Világkiállítás, Bécs" bronz emlékérem. Szign.: A.S. (Anton Scharff) (33mm) T:F lyukasztva, patina, ph Austria 1872. "Franz Joseph / World Exhibition, Wien" bronze commemorative medallion. Sign.: A.S. (Anton Scharff) (33mm) C:F holed, patina, edge error

Rufpreis:
2 000 HUF
Ausztria ~1894. Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I Ag emlékérem, peremen A. Richter 1849-1894 felirattal. Szign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) T:AU patina Austria ~1894. Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I Ag commemorative medallion with A. Richter 1849-1894 inscription on the edge. Sign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) C:AU patina
33174.

Ausztria ~1894. "Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I" Ag emlékérem, peremen "A. Richter 1849-1894" felirattal. Szign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) T:AU patina Austria ~1894. "Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I" Ag commemorative medallion with "A. Richter 1849-1894" inscription on the edge. Sign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) C:AU patina

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Ausztria 1913. Franz és Elisabeth Freiherr von Haasteichen bronz emlékérem (55mm) T:XF,VF patina, ph Austria 1913. Franz und Elisabeth Freiherr von Haasteichen bronze commemorative medallion (55mm) C:XF,VF patina, edge error
33175.

Ausztria 1913. "Franz és Elisabeth Freiherr von Haasteichen" bronz emlékérem (55mm) T:XF,VF patina, ph Austria 1913. "Franz und Elisabeth Freiherr von Haasteichen" bronze commemorative medallion (55mm) C:XF,VF patina, edge error

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Ausztria DN 3 Groschen Oper (Koldusopera) kétoldalas Al zseton (24mm) T:XF Austria ND 3 Groschen Oper double-sided Al token (24mm) C:XF
33176.

Ausztria DN "3 Groschen Oper (Koldusopera)" kétoldalas Al zseton (24mm) T:XF Austria ND "3 Groschen Oper" double-sided Al token (24mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
33177.

Rufpreis:
1 000 HUF
Belgium DN A Leuveni Katolikus Egyetem évfordulója kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem tokban (60mm) T:1- Belgium ND Anniversary of the Catholic University of Louvain two-sided silver-plated bronze commemorative medallion in hardcase (60mm) C:AU
33178.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF