220 000 HUF
594,59 EUR, 647,06 USD
Haász István (1946): Geometrikus kompozíció, 2019. Akril, papír, jelzett, számozott (N 1/1). Üvegezett fakeretben. 49×39 cm. Egyedi, gyűjtői darab!/ acrylic on paper, signed, framed