Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 695

10000.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
10001.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 3/100. 15,5×27 cm. Üvegezett fakeretben
10002.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 24x28,5 cm / computer print on paper, signed, artists proof EA II/IV.
10003.

Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 24x28,5 cm / computer print on paper, signed, artist's proof EA II/IV.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Bartha László (1908-1998): Római külváros, este, 1937. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 27x34,5 cm.
10004.

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Kiskirály csókkal, dinamittal. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: III/VI, lapméret: 37×27 cm. Lap alján Vincze Mill és művész szárazpecsétjeivel. Hátodalán a művész biográfiájával.
10005.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Wahorn András (1953-): Farkast leszopó cica. Tus, papír, jelzett, foltos. Hátoldalán ragasztószalaggal. 24,5×34,5 cm
10006.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Vörös és fekete (cím nélkül). Olaj, applikáció (tükör darabok), fa. Jelzés nélkül. Sérült. 56x37x2 cm.
10007.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Kopasz Tamás (1958-): Kéznélkülálltottazágymellett. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm / Tamás Kopasz (1958-): Kéznélkülálltottazágymellett. Mixed technique on paper, signed lower right, framed, 42x29,5 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm
10008.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
10009.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
10010.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
10011.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF