Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012574
10744
456
120000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3042233
10745
456
50000
Olvashatatlan jelzéssel (jelezve jobbra lent), XX. sz eleje: Velencei részlet. Olaj, fa. 32,5x23 cm 3050648
10746
456
80000
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Szocreál világ. Olaj, vászon. Sérült. Vakráma nélkül. Összehajtva. 200x246 cm
2966595
10747
456
2966593
10748
456
28000
2908529
10749
456
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Táncolók. Olaj, vászon. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 32x45 cm 2988265
10752
456
Szily jelzéssel, magyar festő, XX. sz eleje: Csendélet Regalia media szivarosdobozzal és Világ c. újsággal, 1918. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, hátoldalán Handelsmann budapesti képkeretező korabeli címkéjével. 50x60 cm 3028654
10753
456
30000
Jelzés nélkül, XIX. sz. első fele: Gonzagai Szent Alajos. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 14x9 cm 2952162
10754
456
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első fele: Hölgy virágos parkban. Olaj. vászon, 60x80 cm. Dekoratív fakeretben.
2859208
10755
456
44000
2959104
10756
456
13000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. 43x56 cm. Dekoratív fakeretben. 3026478
10757
456
15000
Jelzés nélkül, XX. sz .első fele: Csendélet. Olaj, papír. 18x14 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF