19060.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Takáts Gyula: Mézöntő. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Takáts Gyula (1911-2008) Kossuth-díjas költő, író, műfordító, múzeumigazgató által Dévényi Iván részére DEDIKÁLT példány.