19059.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Dr. vitéz Roncsik Jenő: Gróf Széchényi Ödön. Bp., 1947, Magyar Országos Tűzoltó Szövetség,(Debrecen, Városi-ny.), 365+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.