Olasz kerámia bőségszaru Vénuszt ábrázoló jelenettel, jelzett, kopások... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Olasz-keramia-bosegszaru-Venuszt-abrazolo-jelenettel-jelzett-kopasokkal-m-19-cm~II2915997
2915997
11015
443
Art-ceramics
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Olasz kerámia bőségszaru Vénuszt ábrázoló jelenettel, jelzett, kopásokkal, m: 19 cm
: nagy_andras