Joseph Steild Znaim fajansz gólyás dísztál, kézzel festett, jelzett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Joseph-Steild-Znaim-fajansz-golyas-disztal-kezzel-festett-jelzett-ki-kopasokkal-szelen-m~II2852872
2852872
11014
443
32000
Art-ceramics
Beschreibung: Joseph Steild Znaim fajansz gólyás dísztál, kézzel festett, jelzett, ki kopásokkal, szélén mázhibákkal. d: 39 cm
: nagy_andras