1890. "Bronz Katonai Érdemérem" bronz kitüntetés mellszalag és korona díszítmény nélkül T:VF az aranyozás szinte teljesen lekopott
Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" bronze decoration without ribbon and crown C:VF worn gilt