1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés modern hadiszalagon T:AU patina, lekopott aranyozás /
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with modern war ribbon C:AU patina, worn gilt
NMK 245.