Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 135

1887. Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület ezüstözött fém kitüntetés sérült mellszalagon, hátoldalon 1887 évszám gravírozással T:AU,XF
33321.

1887. "Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület" ezüstözött fém kitüntetés sérült mellszalagon, hátoldalon "1887" évszám gravírozással T:AU,XF

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1893. Magyarországi Munkások Rokkant- És Nyugdíj-Egylete zománcozott, ezüstözött gomblyukjelvény (34x26mm) T:2,2- zománchiba
33322.

1893. "Magyarországi Munkások Rokkant- És Nyugdíj-Egylete" zománcozott, ezüstözött gomblyukjelvény (34x26mm) T:2,2- zománchiba

Rufpreis:
4 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kopott aranyozás  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt NMK 250.
33323.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt NMK 250.

Rufpreis:
4 000 HUF
~1900. TGE zománcozott bronz jelvény hátlapon MORZSÁNYI J BUDAPEST gyártói jelzéssel (76x27mm) T:VF zománchiba
33324.

~1900. "TGE" zománcozott bronz jelvény hátlapon "MORZSÁNYI J BUDAPEST" gyártói jelzéssel (76x27mm) T:VF zománchiba

Rufpreis:
2 000 HUF
31
~1900. A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme bronz kitüntetés modern mellszalaggal T:XF,VF ph, ü.
33325.

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme" bronz kitüntetés modern mellszalaggal T:XF,VF ph, ü.

Rufpreis:
4 000 HUF
~1900. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme Br kitüntetés tűzoltósisakkal, mellszalag nélkül T:AU,XF
33326.

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés tűzoltósisakkal, mellszalag nélkül T:AU,XF

Rufpreis:
6 000 HUF
9
~1900. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme bronz kitüntetés tűzoltósisakkal, mellszalagon T:AU,XF
33327.

~1900. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" bronz kitüntetés tűzoltósisakkal, mellszalagon T:AU,XF

Rufpreis:
6 000 HUF
1901. Rákospalotai Iparosifjak Otthona zománcozott fém kitűző (~19x16mm) T:AU
33328.

1901. "Rákospalotai Iparosifjak Otthona" zománcozott fém kitűző (~19x16mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
27
1903. RK - Et Proficiebat - EG zománcozott Cu sapkajelvény (60x42mm) T:3 jelentős zománchiba, hajlott
33329.

1903. "RK - Et Proficiebat - EG" zománcozott Cu sapkajelvény (60x42mm) T:3 jelentős zománchiba, hajlott

Rufpreis:
1 600 HUF
1904. A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF
33330.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF

Rufpreis:
6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1905. Tiszteletérem 25 Évi Eredményes Tevékenységért a Tűzoltó- és Mentőszolgálat Terén, 1905 bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1905. Medal of Honour for 25 Years of Meritorious Activity in the Fire and Life-Saving Service bronze decoration with original ribbon C:AU  NMK.: 267.
33331.

Osztrák-Magyar Monarchia 1905. "Tiszteletérem 25 Évi Eredményes Tevékenységért a Tűzoltó- és Mentőszolgálat Terén, 1905" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1905. "Medal of Honour for 25 Years of Meritorious Activity in the Fire and Life-Saving Service" bronze decoration with original ribbon C:AU NMK.: 267.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1916. Magyarország Nagyasszonya könyörögj érettünk ezüstözött fém jelvény (40x28mm) T:AU
33332.

1916. "Magyarország Nagyasszonya könyörögj érettünk" ezüstözött fém jelvény (40x28mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF