33323.
443. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt NMK 250.