Posch Jenő: Lelki jelenségeink és természetük. Egy realista lélektan tervezete. I. rész. Bp., 1915., Pfeifer Ferdinánd. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, néhány lapon tollas aláhúzásokkal.