Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb német-magyar és magyar-német zse... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000019/Farkas-Elek-Legujabb-es-legtomottebb-nemet-magyar-es-magyar-nemet-zsebszokonyv-Bp-1884~II2897519
2897519
18845
443
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv. Bp., 1884. Franklin. 454 + 386 p. Korabeli, kopott félvászon kötésben
: nagy_andras