Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 322

6 db kötet a Kárpát-Medence kerámiaművészete sorozatból: Csupor István: Erdély népi kerámiaművészete. Bp., (2008), Novella. Első kiadás! Magyar nyelven, képaláírások magyar, német és román nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Balla Gabriella: Holics, Tata és Buda kerámiaművészete a 18. században. Bp., (2010), Novella. Magyar nyelven, képaláírások magyar, német és szlovák nyelven, német és szlovák nyelvű összefoglalóval. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítóban, máskülönben jó állapotban. + Csupor István: Ceramic Folk Art of the Great Plain. Bp., (2010), Novella. Magyar nyelven, képaláírások magyar és angol nyelven, német és szlovák nyelvű összefoglalóval. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Radványi Diána, Réti László: A habánok kerámiaművészete. Bp., (2011), Novella. Magyar nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, zsugorfóliában. + Csupor István: A Dunántúl, a Felföld és a Felső-Tisza-vidék népi kerámiaművészete. Bp., (2011), Novella. Magyar nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, zsugorfóliában. + Marta Pastieriková, Alena Kalinová: A poszthabán kerámiaművészet. Bp., 2016, Novella. Magyar nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, zsugorfóliában.
18425.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Kolozsváry Marianna: Modern magyar művészet a Kolozsváry-gyűjteményben. Modern Hungarian Art in the Kolozsváry-Collection. Moderne ungarische Kunst in der Kolozsváry - Sammlung. Bp., 1998., Kolozsváry Gyűjtemény Alapítvány - Műcsarnok, 331+4 p. Magyar, angol, német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte: Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Borsos Miklós, Deim Pál, Egry József, Farkas István, Gulácsy Lajos, El Kazovszkij, Keserü Ilona, Kondor Béla, Korniss Dezső, Nagy István, Nádler István, Ország Lili, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Vajda Lajos és mások műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítón kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Rendkívül ritka!
18426.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
18427.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
18428.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
18429.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
18430.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
18431.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
18432.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
18433.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,68
27,94
18434.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Surrealismi - Surrealism. (Kiállítási katalógus). Punkaharju, 1987, Retretti Art Centre, 150 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Finn és angol nyelven. Kiadói papírkötés. / Exhibition catalogue, in Finnish and English language.
18435.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
A magyarországi corvinák. Összeáll. és a tanulmányt írta: Berkovits Ilona. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiss Sándor Heves megye pártbizottságának első titkárának névbejegyzésével. Kiadói egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban, a kartontokon egészen kis sérüléssel, jó állapotban. Számozott (66./500) példány.
18436.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF