1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Numismatik/Militaria~1500018/1908-Katonai-Jubileumi-Kereszt-aranyozott-bronz-kituntetes-mellszalagon-T2-kopott-aranyozas-~II2824524
2824524
33343
442
5500
Military
Numismatik
Rufpreis:
5 500 HUF 14,86 EUR , 16,18 USD
Beschreibung: 1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 kopott aranyozás
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating NMK 269.
: pk