1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés kopott mellszala... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Numismatik/Militaria~1500018/1908-Jubileumi-Kereszt-aranyozott-bronz-kituntetes-kopott-mellszalaggal-TF-patina-kopott-aran~II2875514
2875514
33344
442
Military
Numismatik
Beschreibung: 1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés kopott mellszalaggal T:F patina, kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with worn ribbon C:F patina, worn gilding
: ttg