10539.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Olvashatatlan (Baumann Etelka?) jelzéssel: Vízhordó lány, 1907. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 68x55 cm