10416.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Megyery jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 60x80 cm