10409.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Karlovszky B jelzéssel: Babaportré. Olaj, vászon, javított. Fakeretben. 34,5x31 cm.