K... ? jelzéssel: Balaton. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 19x29 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/K-jelzessel-Balaton-Olaj-karton-Uvegezett-keretben-19x29-cm~II2905892
2905892
10431
442
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: K... ? jelzéssel: Balaton. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 19x29 cm
: pk