10593.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül: Tehenek a vízparton. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 53,5×73 cm