A. Ponyatovskaya jelzéssel: Fantasztikus lény. Olaj, vászon. 60x60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/A-Ponyatovskaya-jelzessel-Fantasztikus-leny-Olaj-vaszon-60x60-cm~II2908585
2908585
10491
442
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: A. Ponyatovskaya jelzéssel: Fantasztikus lény. Olaj, vászon. 60x60 cm
: nagy_andras