Koppány Attila (1947-): Varázsceruza. Akril, vászon. Jelezve a hátolda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Koppany-Attila-1947-Varazsceruza-Akril-vaszon-Jelezve-a-hatoldalon-Fakeretben-58x58-cm~II2760458
2760458
10004
442
170000
Rufpreis:
170 000 HUF 459,46 EUR , 500,00 USD
Beschreibung: Koppány Attila (1947-): Varázsceruza. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
: pk