Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1998. Szitanyomat, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Konok-Tamas-1930-2020-Kompozicio-1998-Szitanyomat-papir-jelzett-Szamozott-XVIII8-Uv~II2875905
2875905
10003
442
170000
Rufpreis:
170 000 HUF 459,46 EUR , 500,00 USD
Beschreibung: Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1998. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: XVIII/8. Üvegezett fakeretben. 45×45 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: XVIII/8. Framed with glass.
: nagy_andras