13835.
442. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
cca 1896 Várossy Mihály (1844-1922) tanár, író, költő és Várossy Aranka portréi, 2 db nagy méretű keményhátú fotó, hátoldalán Antal Béla zalaegerszegi fényképész pecsétjével jelzett, kissé kopott, Várossy Aranka portré kartonjának széle kissé sérült, fotó: 26x20, karton: 42x36 cm.