1939.V.14 Horthy Miklósné kormányzóné és Hász István (1884-1973) tábori püspök a Budai Katolikus Kör nagytermében, más beazonosítandó egyházi és világi személyek társaságában, hátoldalán Beller Rezső budapesti fényképész pecsétjével jelzett keményhátú fotó, karton sérült, 39x30 cm