Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumag... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000010/Magyar-Tortenelmi-Tanulmanysorozat-I-kotet-Padanyi-Viktor-Dentumagyaria-Buenos-Aires-196~II2875803
2875803
18142
442
Books: History
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumagyaria. [Buenos Aires, 1963.] Transsylvania 450 + [2] p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal
: nagy_andras