Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban I-III. köt. I. köt.: A renaissance. II. köt.: A gáláns kor. III. köt.: A nagy forradalomig. Bp., 1912. Új irodalom. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal