A hÃrszerzés és kémkedés története II. kötet. Vitéz József kir. herceg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000010/A-hirszerzes-es-kemkedes-tortenete-II-kotet-Vitez-Jozsef-kir-herceg-tabornagy-bevezetC5~II2909691
2909691
18237
442
Books: History
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: A hÃrszerzés és kémkedés története II. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetÅ‘s soraival. Szerk.: Pilch JenÅ‘. Bp., é.n.[1936], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a gerincen kis sérüléssel.
: tg