10624.
440. Gelaufene Fernauktion
Stich
8 000 HUF
Ökör-vonat, 1860. Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten (B. Bachmann-Hohmann 1860), Magyarországi képek (Bilder aus Ungarn), foltos, 23,5x37,5 cm