10623.
440. Gelaufene Fernauktion
Stich
8 000 HUF
Ló-hajtás. Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten (B. Bachmann-Hohmann), Magyarországi képek (Bilder aus Ungarn), 1860 körül, foltos, 23,5x37,5 cm