18894.
440. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, részben az elülső borítóhoz ragadt kiadói papír védőborítóban. + Bodnár Éva: Az újra felfedezett tornyai. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.