Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "Honvédelmi Minisztérium / Tábori lelkész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Numismatik/Militaria~500017/Bozo-Gyula-1913-2004-1994-Honvedelmi-Miniszterium-Tabori-lelkeszi-szolgalat-peremen-jel~II2876124
2876124
32967
439
Military
Numismatik
Beschreibung: Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "Honvédelmi Minisztérium / Tábori lelkészi szolgálat" peremen jelzett fém emlékérem (60mm) T:AU patina
: sza