Militaria

Zahl der Lose: 74

32916.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
32917.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina, ph, kopott aranyozás Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF,VF patina, edge error, worn gilt NMK 249.
32918.

Rufpreis:
1 400 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,F oxidáció Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Zn decoration without ribbon C:VF,F oxidation NMK 249.
32919.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,F oxidáció Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Zn decoration without ribbon C:VF,F oxidation NMK 249.

Rufpreis:
2 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:3 patina, korrózió  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:F patina, corrosion NMK 249.
32920.

Rufpreis:
2 000 HUF
1908. Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés kopott mellszalaggal T:F patina, kopott aranyozás Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross gilt bronze decoration with worn ribbon C:F patina, worn gilding
32921.

1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés kopott mellszalaggal T:F patina, kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration with worn ribbon C:F patina, worn gilding

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-  Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF  NMK 275.
32922.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF NMK 275.

Rufpreis:
2 400 HUF
11
1914. Pro patria 1914 acél gyűrű (20mm belső átmérő, 63-as méret) T:XF Hungary 1914. Pro patria 1914 steel ring (20mm inner diameter, size 63 [EU]) C:XF
32923.

1914. "Pro patria 1914" acél gyűrű (20mm belső átmérő, 63-as méret) T:XF Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (20mm inner diameter, size 63 [EU]) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2,2-  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon and suspension ring C:XF,VF NMK 295.
32924.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2,2- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon and suspension ring C:XF,VF NMK 295.

Rufpreis:
3 000 HUF
32925.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Székely Károly (1882-1941) 1916. A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala cink emlékérem hátlapi felirat nélkül (61mm) T:1- folt
32926.

Székely Károly (1882-1941) 1916. "A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala" cink emlékérem hátlapi felirat nélkül (61mm) T:1- folt

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 4. Hadsereg - Karácsony a harctéren 1917 hadifém sapkajelvény. Winter & Adler A.G. Wien gyártói jelzésse (44x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1917. 4. Armee - Weihnachten im Felde 1917 war metal cap badge with Winter & Adler A.G. Wien manufacturers sign (44x30mm) C:AU
32927.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "4. Hadsereg - Karácsony a harctéren 1917" hadifém sapkajelvény. "Winter & Adler A.G. Wien" gyártói jelzésse (44x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1917. "4. Armee - Weihnachten im Felde 1917" war metal cap badge with "Winter & Adler A.G. Wien" manufacturer's sign (44x30mm) C:AU

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF