10395.
439. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Otto.. jelzéssel? Vitorlások. rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x12 cm