10394.
439. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Nótiné Kálnay B jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. 40x50 cm. Dekoratív, régi, 1930 körüli, sarkában kissé sérült art deco fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező korabeli címkéjével.