Koppány Attila (1947-): Tavaszmező utca. Akril, vászon. Jelezve jobbra... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Koppany-Attila-1947-Tavaszmezo-utca-Akril-vaszon-Jelezve-jobbra-lent-a-hatoldalon-autogr~II2853488
2853488
10001
439
220000
Rufpreis:
220 000 HUF 594,59 EUR , 647,06 USD
Beschreibung: Koppány Attila (1947-): Tavaszmező utca. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. 50x100 cm
: pk