28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Győrffy Sándor (1951-): Kapu No. 13., 2014. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 130. oldal. 30×30 cm.