XIX. sz. vége csatajelenet domborkép fémlemez fa keretben. Külső méret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Privatesammlung-aus-der-Godollo-Austellung/Privatesammlung-aus-der-Godollo-Austellung~2500099/XIX-sz-vege-csatajelenet-domborkep-femlemez-fa-keretben-Kulso-meret-26x37-cm~II2868371
2868371
20759
438
24000
Private Collection from the Gödöllö exhibition
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: XIX. sz. vége csatajelenet domborkép fémlemez fa keretben. Külső méret 26x37 cm
: pk