Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung

Zahl der Lose: 400

1850 körül, üveges vitrin, négy lábon álló, korának megfelelőállapotban, 55x30x150 cm. Csak a vitrin eladó, a benne lévő tárgyak nem. / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20500.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Empire baldahinos ágy, faragott díszekkel, 1820 körül, szép megkímélt állapotban, 100x204x230 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20501.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Neoempire háromajtós vitrinszekrény, szép állapotban, 42x188x182 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20502.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Ismeretlen festő, jelzés nélkül: Nemesi pár portréja. 2 db festmény. Olaj, vászon, restaurált, korabeli fekete fakeretben, 1780 körül, 55x42cm /A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20503.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Ismeretlen festő: Nemesi pár portréja. 2 db festmény. Olaj, vászon, restaurált, a női portré erősebben sérült, korabeli barna fakeretben, 1830 körül, 73x52cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20504.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Jalim jelzéssel: Bölcs Náthán. Faragott márvány, alsó része, talapzattal javított, kis kopásokkal, 1900 körül, m: 40 cm /
20505.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Jelzés nélkül: Art Deco kislány őzikékkel, siáter, sérült kőtalapzaton, 1930 körül, m: 28 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20506.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Biedermeier kanapé, 1850 körül, szépen felújított állapotban, 173x62x96cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20507.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Historizáló, tulipánmotívumos, kis szekrény, 1850 körül, korának megfelelő állapotban, 52x21x62 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20508.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Szecessziós kér részes szekrény, réz veretekkel, üvegbetétekkel, faragott virág motívumokkal, a két rész eredetileg nem illik össze, szép állapotban, 100x40x164cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20509.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Szecessziós, kisméretű női íróasztal, szép állapotban, kulcsokkal, bőr része kissé sérült, kopott, 1900 körül, 40x61x121cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20510.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
III. Napóleon fekete, kárpitozott karosszék, korának megfelelő állapotban, 1870 körül, m: 94 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20511.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF