Ism jelzéssel: A Doge palota Velencében. Akvarell, papír, dekoratív fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Privatesammlung-aus-der-Godollo-Austellung/Privatesammlung-aus-der-Godollo-Austellung~2500099/Ism-jelzessel-A-Doge-palota-Velenceben-Akvarell-papir-dekorativ-fa-keretben-23x35-cm-Keret-~II2868365
2868365
20761
438
28000
Private Collection from the Gödöllö exhibition
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Ism jelzéssel: A Doge palota Velencében. Akvarell, papír, dekoratív fa keretben. 23x35 cm Keret 57x65 cm
: nagy_andras