12546. 438. Gelaufene Fernauktion Uhren
20 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) tokos, vasutas, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras