Uhren

Zahl der Lose: 154

Spindlis ezüst (Ag) tokos zsebóra XIX. sz. első fele. Hibátlan zománc számlappal, kulccsal, működő, jó állapotban d: 45 mm
12536.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Jager Le Coultre asztali óra, mechanikus, működik, pontos, m: 9,5 cm
12537.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Micher Herbelin quartz karóra, működik, dobozban papírokkal, d: 37 cm
12538.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Tissot PR IOD automata karóra, papírokkal, dobozban, működik, dupla bőrszíjjal d: 37 mm
12539.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Ezüst (Ag) tokos zsebóra szép festett számlappal. szép működő állapotban 50 mm
12540.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Automobile Regulateur nagy méretű zsebóra szép számlappal. szép működő állapotban d: 65 mm
12541.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Braunswetter János Szeged ezüst (Ag) zsebóra, jelzett ezüst tokkal, hibátlan számlappal, nem működik d 50 mm
12542.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
10
Omega Automata De Ville karóra, működik, hibátlan állapot, eredeti szíjjal, d: 32 mm
12543.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Incabloc mechanikus, sok funkciós, férfi karóra, működik, szép állapotban, d: 35 mm
12544.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
12545.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Ezüst (Ag) tokos, vasutas, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
12546.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
12547.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF