Bokor Imre (?-?): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 58x86 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bokor-Imre-Viragok-Olaj-vaszon-jelzett-serult-58x86-cm~II2806635
2806635
10074
438
9500
Rufpreis:
9 500 HUF 25,68 EUR , 27,94 USD
Beschreibung: Bokor Imre (?-?): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 58x86 cm
: nagy_andras